Á la carte

Předkrmy

Polévky

Speciality z tandooru

Masové kari

Korma 150g

Bohatá krémová omáčka z kešu oříšků, melounových smínek, cibule a aromatického koření (kardamom, hřebíček, muškátový oříšek). Jde o velmi jemnou krémovou omáčku a nemůže být připravena jako pálivá.

BUTTER SAUCE (MAKHANI) 150g

Jde o krémovou rajčatovou omáčku obohacenou pyré z kešu oříšků.
Ochucena plátky čerstvého zázvoru a lístky pískavice.

Tikka masala

Připraveno z čerstvé cibule, rajčat, pasty z kešů oříšků a smetany, kořeněné zeleným a černým kardamomem, hřebíčkem, muškátovým oříškem, bobkovým listem a červeným chilli z Kašmíru. Kuřecí Tikka Masala je nejpopulárnější indický pokrm na světě.

Kadai

Jde o polosuchou omáčku ze sekané cibule, rajčat a kapie. Ochuceno kadaiskou směsí koření – semínka koriandru, římského kmínu a červených chilli papriček.

Palak (Špenát) 150g

Čerstvé pyré ze špenátových listů vařené se zázvorem, česnekem, kmínem a opečenou pískavicí. Zakončeno indickou specialitou – máslem ghí (přepuštěné máslo).

Vindaloo 150g

Receptura vindaloo, naše nejostřejší směs, pochází ze západní Indie a skrývá úžasnou kombinaci štiplavě sladké chuti. Svou sladkost získává díky karamelizované cibulce, kyselejší chuť doplňuje vinný ocet a očekávanou ostrost dokreslují červené chilli papričky

Madras 150g

Tento pokrm pochází z jihu Indie. Jde o cibulovo rajčatovou omáčku s lístky kari, hořčičnými semínky, semínky kmínu zjemněnou kokosovým mlékem. Madras je středně pálivý.

Vegetariánské kari

Biryani (250g)

Biryani je pokrm z rýže. Příprava vrstvením rýže a masa nebo zeleniny. Jedná se o velmi aromatické jídlo. Prosím sdělte nám, jak pálivé ho chcete připravit.

Chef Specials

Saláty (150g)

Rýže (150g)

Indický chléb

Naan

Raita

Jogurtové pokrmy

Achar, Čatní

Achar (pálivý) a chutney (extra jemný) jsou z veliké skupiny vedlejších indických pokrmů s rozmanitými chutěmi

Dezerty

Vážení hosté, prosím informujte personál o svých stravovacích potřebách či případným alergiích před objednáním.

Nápojový lístek

Nealkoholické nápoje

Lassi

Teplé nápoje

Alkoholické nápoje

Pivo

Aperitivy

Likéry

Vodka

Rum

Whiskey

Tequila

Gin

Signature Cocktails